fbpx
 

Diş Apsesi Nedir ? Konya

Diş apsesi, diş eti çevresinde oluşan bir enfeksiyondur. Diş apsesi, diş etinde ağrı, şişlik, kızarıklık ve diş eti çevresinde bir çıkıntı oluşumu gibi belirtilerle kendini gösterir. Diş apsesi, diş etinde oluşan yaralar veya diş eti çevresinde oluşan diş plakları nedeniyle ortaya çıkabilir. Diş apsesi, diş etinde oluşan enfeksiyon nedeniyle diş eti içinde pus oluşumuyla birlikte ortaya çıkar.

Diş apsesi, diş etinde oluşan enfeksiyon nedeniyle diş eti içinde pus oluşumuyla birlikte ortaya çıkar. Diş apsesi, diş eti çevresinde oluşan bir enfeksiyondur. Diş apsesi, diş etinde ağrı, şişlik, kızarıklık ve diş eti çevresinde bir çıkıntı oluşumu gibi belirtilerle kendini gösterir. Diş apsesi, diş etinde oluşan yaralar veya diş eti çevresinde oluşan diş plakları nedeniyle ortaya çıkabilir.

diş apsesi
diş apsesi tedavisi için sitemizden randevu alabilirsiniz.

Diş apsesi, diş etinde oluşan enfeksiyon nedeniyle diş eti içinde pus oluşumuyla birlikte ortaya çıkar. Diş apsesi, diş etinde ağrı, şişlik, kızarıklık ve diş eti çevresinde bir çıkıntı oluşumu gibi belirtilerle kendini gösterir.

Diş apsesi, diş etinde oluşan yaralar veya diş eti çevresinde oluşan diş plakları nedeniyle ortaya çıkabilir. Diş apsesi, diş etinde oluşan enfeksiyon nedeniyle diş eti içinde pus oluşumuyla birlikte ortaya çıkar.