fbpx
 

Gülümsemeniz için
Çalışıyoruz

Konya Dentium Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak görev ve sorumluluklarımızın bilincinde, hastalarımızın hassasiyetlerinin farkında, uluslararası kalite standartları seviyesinde, çağımızın getirdiği yeniliklere, teknoloji ve bilimin ışığında toplumumuzun güvenine layık bir şekilde ağız ve diş sağlığı hizmetini sunmaktayız.

Konya Dentium Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak zamanında, bekletilmeden, koruyucu tedaviyi ön planda tutan, topluma ağız, diş hijyeni kültürü ve alışkanlığını kazandırmayı önceleyen, diş hekimlerine olan güvenin artmasını hedefleyen hasta ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutan, hızlı, güleryüzlü ve anlayışlı personeli ile kaliteli ve güvenilir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktadır.

Neden
Dentium

Kolay Ulaşılabilirlik

3 Şubesi sayesinde kolayca tedavileriniz için polikliniklerimize kolayca gelebilirsiniz.

3 Poliklinik

Sizler sayesinde gün geçtikçe poliklinik sayımızı arttırıyoruz.

Profesyonel Ekipmanlar

Polikliniklerimizde en son teknoloji ekipmanları kullanıyoruz.

Şikayetinize Uygun
Tedavi Yöntemleri

Dentium Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

Protez

Dişinizi kaybettiyseniz, bu durumun ağız sağlığınızı, önemli ölçüde etkilediğini bilirsiniz. Protezler size kaybettiklerinizi iade eder.

Cerrahi

Cerrahi

Çene, ağız ve yüz bölgesinde, kalıtımsal veya sonradan oluşan patolojik kaynaklı sorunlar cerrahi alanda değerlendirilmektedir.

Lamina

Periodontoloji

Dişleri diş etlerinde ve diş köklerini saran kemiklerde meydana gelen hastalıkların tedavisi ile birebir ilgilenen ana bilim dalıdır

Dentium Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

Endodonti

Hastalıklı veya hasar görmüş bir dişi çekmek yerine, dişin içinin daha fazla zarar görmesini önlemek için enfeksiyonu ve çürüğü temizler

Hastalarımızdan
Yorumlar

Mehtap Tutuş

Yaklaşık bir yıl önce gülüş tasarımı yaptırdım gittiğimde öyle bir insanla karşılaştım ki Zahid Ak işini sevdiği o kadar belliydi tabiki sonunda bir sanat eseri çıktı ortaya iyi ki yaptırdım iyi tanımışım kendisini tekrar ellerine sağlık.

Zeynep Taşdelen

Diş doktorlarından çok korkularım vardı buraya geldikten sonra anladım ki korkularım boş yereymiş.Tedavi sürecimden çok memnun kaldım güler yüzlü personelin olduğu harika bir klinik.Diş tedavisi korkuları olan insanlara tavsiye ederim.

Burçak Öztürk

Öncelikli olarak tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Güleryüzünüz ilginiz ve alakanız için. Eşimle okadar güzel ilgilendi ki farklı yerlerde almış olduğumuz fiyatlara karşılık hem uyguna hemde en iyi şekilde saglik hizmeti aldık.

Necati Gürsu

İmplant yaptırmak için gittiğimde profesyonel ve modern bir poliklinikle karşılaştım. Tüm çalışanlar güleryüzünü hiç eksik etmediler. Hijyenik bir ortamda uzman doktorların yaptığı tedavi ile ağrısız, acısız bir şekilde işlemim gerçekleşti.

Randevu
Alın


Dentium Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği