fbpx
 

Empress Diş Kaplama Konya ! 

Empress Diş Kaplama !

Empress dental veneers tedavisi 20 yılı aşkın bir süredir uygulanan bir kozmetik diş hekimliği prosedürüdür. Rengi solmuş, yontulmuş veya kırılmış dişlerin neden olduğu gülümseme sorunlarını düzeltmek için tasarlanmıştır. Tedavinin birçok avantajı vardır ve doğal dişler ve implantlar da dahil olmak üzere her tür diş için kullanılabilir.

Tedavi

Empress Diş Kaplamalarının tedavisi bir diş hekimi tarafından gerçekleştirilir. Tek ziyaretlik bir prosedürdür, yani hastanın tedavi için birden fazla randevu alması gerekmez.

Tedavi, mevcut diş restorasyonlarının çıkarılmasını, diş yüzeyinin temizlenmesini ve şekillendirilmesini, veneer yerleşimi için dişi oluşturmak üzere kompozit yapıştırma malzemesinin uygulanmasını ve ardından Empress Diş Veneerlerinin bu yapının üzerine yerleştirilmesini içerir.

Empress Diş Kaplamaları, özel bir yapıştırıcı siman (iBond) kullanılarak doğrudan dişlerinize yapıştırılan ultra ince bir porselen malzemeden yapılır. Empress Dişler iBond ile yapıştırıldıktan sonra “Photobond” veya “UV Cure” adı verilen bir ultraviyole ışık ünitesinde tamamen sertleşene kadar kürlenirler, böylece montajdan sonra kolayca düşmeden veya parçalanmadan güvenle kullanılabilirler.

empress tedavisi, Empress Diş Kaplama

Empress diş kaplama avantajları , empress tedavi avantajları

Empress tedavisinin birçok avantajı vardır. Empress diş kronları porselenden yapılmıştır ve tıpkı gerçek dişleriniz gibi görünürler. Renk, şekil ve boyut dişlerinize mükemmel şekilde uyacak şekilde özelleştirilebilir. Empress diş kaplamaları, ön dişlerinizdeki koyu lekeleri kapatmak için dişlerinize yapıştırılan ince porselen parçalarıdır. Kozmetik nedenlerin yanı sıra yontulmuş veya çatlamış dişleri onarmak için harika çalışırlar, sizi daha genç ve çekici gösterirler!

Tedavi aşamaları

Empress tedavisi uzun bir süreçtir ve tamamlanması yaklaşık üç ay sürer. İlk aşamada dişlerinizden bir ölçü alınır ve Empress kuronlarının yapıldığı laboratuvarımıza gönderilir. İkinci aşama, kalıcı kuronlarınız laboratuvarımızda yapılırken kullanılabilecek geçici kuronların oluşturulmasını içerir. Bunların ofisimize ulaşması iki hafta sürer (bazen daha kısa).

Üçüncü aşama, Empress kuronlarının diş simanı kullanılarak dişlerinize yapıştırılmasını içerir (diğer yöntemlerden daha güçlü olduğu için yapıştırmayı öneriyoruz). Bu işlem tamamlandıktan sonra, doğal dişlerinizin üzerine mükemmel bir şekilde oturana kadar gerekli ayarlamaları yapıyoruz.

Empress tedavisi en iyi kozmetik diş hekimliği tedavilerinden biri olarak kabul edilir, ancak yapmaya karar vermeden önce dikkate alınması gereken bazı dezavantajları vardır

Sonuç: empress tedavisi en iyi kozmetik diş hekimliği tedavilerinden biri olarak kabul edilir, ancak bunu yapmaya karar vermeden önce göz önünde bulundurulması gereken bazı dezavantajlar vardır.

Empress tedavisinin ana dezavantajı, tüm dişlerin kaplanamamasıdır. Herhangi bir işleme başlamadan önce, özellikle de diş çürüğünüz veya diğer diş sağlığı sorunlarınız varsa, bir diş hekimine danışmanız önemlidir.

Bir Empress gülüş makyajı yaptırmakla ilgileniyorsanız, bugün bizimle iletişime geçin!